Кошик
1844 відгуків
Замовлення приймаємо онлайн / в месенджерах, сб-нд вихідніНаписати
Друкарня "Провокація"
+380 (67) 938-30-58
+380 (50) 380-11-15

Випускні дзвіночки і дзвіночки

У нашому інтернет магазині ви можете купити готові дзвіночки і дзвіночки зі стрічкою для випускників дитячого садка, школи і для інших заходів. Крім дзвінків з наявності ви можете зробити індивідуальне замовлення, вибрати колір і ширину стрічки, і навіть замовити друк стрічки з логотипом, всі ці різновиди вважаються виключно за запитом (вказати кількість, колір, розмір стрічки, ширину і довжину, матеріал стрічки (атлас, репс), а також доступні різні розміри дзвіночків 10, 16, 22, 26, 35мм)

Заказать выпускную индивидуальную ленту с фио, названием учебного заведения, цвета ленты и печати по желанию. Индивидуальные заказы изготавливаются по предоплате.

Дзвіночки для школярів, дзвіночки для першокласників, дзвіночки для випускників дитячого саду, дзвіночки для школярів, дзвіночки для першокласників, дзвіночки для випускників дитячого саду, випускна стрічка через плече, друк іменних стрічок під замовлення, стрічки з назвою навчального закладу або класу.

Дзвоники та дзвіночки для школярів випускників дитячого садочка, першокласників, випускна стрічка, стрічка іменна, друк стрічок з прізвищем під замовлення

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner