Кошик
1224 відгуків
Працюємо понеділок - п'ятниця, замовлення сайт/вайберНаписати
Друкарня "Провокація"
+380 (50) 380-11-15
+380 (67) 938-30-58

Вимоги до оригінал-макетів пластикових карт

  • Послуга

від 1 грн

Мінімальна сума замовлення на сайті — 145 грн

Вимоги до оригінал-макетів пластикових карт
Вимоги до оригінал-макетів пластикових карт
Послуга
від 1 грн
+380 (50) 380-11-15
вайбер https://mssg.me/provokation
  • +380 (67) 938-30-58 вайбер https://mssg.me/provokation
+380 (50) 380-11-15
вайбер https://mssg.me/provokation
  • +380 (67) 938-30-58 вайбер https://mssg.me/provokation

Замовлення тільки за телефоном

Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

1.1 Формат файлів.

При виготовленні пластикових карт штрихові (векторні) елементи зображення пластикової карти повинні бути надані у векторному форматі EPS ( Adobe Illustrator до 10 версії) або у форматі CDR, (Corel Draw до 15 версії).

Растрові елементи зображення в растрових форматах TIFF колірна схема CMYK, EPS (багатоканальні), Прозорості і складні ефекти,засновані на растрових елементів, необхідно уникати у векторній і реалізовувати в растровій графіці. Неприпустимо використання форматів з компресією даних. Для передачі файлів можливе використання електронної пошти (до 5 мб), або носіїв CD-R(RW), USB flash (платформа IBM PC).

1.2 Друковане полі.

Макет пластикової картки має бути в масштабі 1:1. Друковане поле (зображення) карти повинно мати запас під обріз 2 мм, тобто його розмір повинен бути 90 х 58 мм

1.3 Розміщення елементів.

Всі елементи зображення, крім елементів, печатающихся під обріз, не бажано розташовувати ближче, ніж на 5 мм від краю картки, панелі для підпису або стираної смуги, і 3 мм від магнітної смуги.

1.4 Текстові елементи.

Усі текстові елементи макета картки повинні бути переведені в криві (при цьому повинно бути встановлено максимальний вихідний дозвіл файлу). При необхідності коригування тексту додатково надається шрифт.

1.5 Елементи, видимі тільки в ультрафіолетовому (УФ) світлі.

На пластиковій карті в якості елемента захисту можливий друк зображення видимого тільки при ультрафіолетовому освітленні. При цьому світіння зображення може бути або біло-блакитним або рожевим. Елементи зображення, які повинні бути видні тільки в УФ світлі, необхідно винести в окремий блок.

1.6 Друк на картках з попередньо імплантованим Чіпом.

На лицьовій стороні повинне бути зазначено точне положення Чіпа. На зворотному боці картки навпаки Чіпа слід уникати будь-яких зображень, так як в цьому місці можливі дефекти у пресі.

2. Магнітна смуга:

Характеристики та розташування магнітної смуги на карті відповідають стандарту ISO 7811 "Ідентифікаційні картки ― методи запису".

Для друку ми використовуємо карти з 2 видами магнітної смуги:

смуга з низькою коерцитивною силою – LoCo (300 Oe),

смуга з високою коерцитивною силою – HiCo (4000 Oe).

Розташування магнітної смуги визначається стандартом ISO 7811-2:

максимальної відстань від верхнього краю карти до верхнього краю магнітної смуги – 5,54 мм,

мінімальна відстань від верхнього краю карти до нижнього краю магнітної смуги – 15,84 мм для карти з 3-ма доріжками. Магнітна смуга, яка застосовується у виробництві, має товщину 12,5 мм, і розташована на відстані 4,3±0,5 мм від верхнього краю карти, що повністю задовольняє вимогам стандарту.

2.1 Кодування магнітної смуги:

Кодування магнітної смуги виробляється на три доріжки, причому на першу доріжку кодуються цифри: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9, літери англійського алфавіту (A – Z, пробіл і знаки пунктуації, на другу і третю доріжки кодуються тільки зазначені цифри.

Роздільник полів Кодуються символи Кількість символів

(Field Separator) (Valid Character) (# of Character)

Track 1 ^ 0-9, A-Z . , : ; ! '/ = Пробіл 78

Track 2 = 0-9 39

Track 3 = 0-9 106

 

 

На магнітну смугу HiCo кодування виконується тільки на другу доріжку.

3. Смуга для підпису і стирається смуга (Scratch Panel):

Розміщення і розміри смуги для підпису і стираної захисної смуги вимогами стандартів не обумовлені. Поле для розміщення смуг визначено в розділі сублімаційний друк.

4. Сублімаційний друк:

4.1 Зображення повинне розташовуватися на карті з відступом не менше 2 мм від будь-якого краю і від магнітної смуги (якщо вона присутня). Переважно 3 мм і більше.

4.2 Для елементів персоналізації необхідно вказати назву шрифту, його накреслення (стиль) і розмір.

4.3 Розмір шрифту у пунктах не менше 6 pt (для стилю Bold), не менше 10 pt (для стилю Normal). Переважними є рубані шрифти без зарубок (типу Arial, Pragmatica), стиль Bold розміром 9 pt і більше.

4.4 Стандартним кольором для сублімаційного персоналізації є чорний. В окремих випадках можлива персоналізація наступними кольорами: золото, срібло, бордо, білий, світло синій і ін

5. Ембосування:

5.1 Ембосування проводиться великим (Farrington OCR 7B, 4 мм) і малим (Standart Gothic і Standart Cyrillic, 3 мм) шрифтами, причому великий шрифт містить тільки цифри: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9, а малий ― цифри і великі літери російського й англійського алфавітів, включаючи 6 символів пунктуації: . , ' ― / &.

5.2 Ембосування може виконуватися як з забарвленням рельєфу видушених символів в певний колір (золото, срібло, чорний, білий, синій і ін), так і без неї.

5.3. Эмбоссированный текст повинен розташовуватися в наступних межах: від верхнього краю картки на відстані не менше 5 мм (переважно 7 мм і більше), від будь-якого іншого краю на відстані не менше 3 мм (фізичні обмеження эмбоссирующего апарату). У разі, якщо ембосування поєднується з одночасною сублімаційного печаткою, минмальное відстань від нижнього краю збільшується до 6 мм.

6. Нанесення штрих кодів:

Можлива друк практично будь індустріальним типом штрих-коду. Найбільш поширеними серед них є EAN13, Interleaved 2 of 5, Code 128.

Ширина і місце розташування штрих-коду залежить від типу зчитувача (рідера), яким буде проводитися читання та визначено стандартами на різні типи штрих-кодів. Довжина штрих-коду залежить, як правило, від кодованої інформації та типу штрих-коду, і також визначено стандартами.

Штрих-код на карточке должен располагаться в рамках, указанных в пункте 4.1, но важным моментом является то, что для уверенного считывания его необходимо размещать на расстоянии не менее 3 мм от текста или любого другого изображения (вредная интерференция максимальна при черном цвете соседних со штрих-кодом графических элементов) и соблюдать обязательные требования на величину свободного поля справа и слева, которая определена стандартами для каждого типа штрих-кода. Требования для конкретного типа штрих-кода уточняются дополнительно при согласовании оригинал-макета карточки. За розміщення штрихових кодів необхідно враховувати мінімально допустимі розміри штрих-кодів при їх друку обраним способом для подальшого їх впевненого зчитування різними типами зчитувачів. Розміри штрих-кодів регламентовані стандартами.

Штрих-код друкується чорним кольором, нормальний колір фону – білий. Впевненість зчитування різко падає при збільшенні дифузної складової відбитого світла (наприклад, у разі грубозернистим шелкографической підкладки під «металік»).

Характеристики
Основні
Час виготовлення2 дн
Мінімальний тираж50
Користувацькі характеристики
Матеріал картиПластикові
Інформація для замовлення
  • Ціна: від 1 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner